Hakkımızda

Transcranial Pulse Stimülation TPS ile NeuroUp tedavi protokolü

” NeuroUp hafif ila orta derecede Alzheimer hastası olanların yaşam kalitesini iyileştirmek için Transcranial Pulse Stimülation (TPS) teknolojisini kullanan invazif olmayan bir tedavidir.”

NeuroUp – Alzheimer Hastalığı için devrim niteliğinde yeni bir tedavi!
Alzheimer Hastalığı teşhisi, hem hastalığa sahip olan bireyler hem de hastanın tüm yakınları için birçok zorluğu beraberinde getirir. Tıp biliminin en iyi çabalarına rağmen, Alzheimer Hastalığı halen tedavi edilemez durumdadır. Alzheimer hastalığına karşı mücadelede bazı ilaçlarla sınırlı faydalar elde edilmiştir. Asetil Kolinesteraz inhibitörü olarak bilinen ilaç tedavilerinin beyinde hafıza ve düşünme işlevlerinde önemli bir rol oynadığına inanılan bir kimyasal olan asetilkolinin parçalanmasını önlemek için çalışarak zihinsel performansı stabilize etmeye ve Alzheimer semptomlarını yavaşlatmaya yardımcı olabileceğini gösterilmiştir. Buna benzer şekilde NMDA reseptör antagonistleri de yardımcı olarak kullanılmaktadır.

NeuroUpclinic olarak dünyadaki çok önemli nöroloji tedavi merkezleriyle neredeyse aynı zamanda, hafif ila orta dereceli AD’den muzdarip olan hastalar için yaşam kalitesini iyileştirmek için Transcranial Pulse Stimulation (TPS) teknolojisini kullanan, invazif olmayan bir tedavi olan *NeuroUp * metoduyla hizmet vermekteyiz. Ayrıca Alzheimer tedavisinde etkisi onaylanmış yenilikçi tüm tedavilerin Türkiye’de merkez olarak uygulanması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

NeuroUp – Transcranial Pulse Stimülation (TPS), Alzheimer tedavisinde ANKARA ve İSTANBUL’DA bulunan kliniklerimizde yakın zamanda kullanıma sunulan modern bir tedavi prosedürüdür.

ANKARA’DA

Prof. Dr. Mehmet Zülküf ÖNAL

İSTANBUL’DA

Uzm. Dr. Süreyya ATAUS

liderliğindeki Alzheimer Team tarafından uygulanmaktadır.

Prof. Dr. M. Zülküf ÖNAL
Prof. Dr. M. Zülküf ÖNAL
Uzm. Dr. Süreyya ATAUS
Uzm. Dr. Süreyya ATAUS

Randevu Oluşturun

Randevu talepleriniz için, aşağıda ki formu doldurun sizinle iletişime geçelim.