alzheimer

Böyle bir tedavi yöntemini ilk kez görüyorum .. keşke daha önce görebilseydik 2013 te kaynımı 58 yaşındayken kaybettik demans diye başlamıştı ama gittikçe kötüleşti ve ne yazık ki kaybettik.. kayınvalidemde ondan önce başlamıştı.. önceleri çok hırçın ve saldırgandı öyle ki kapıları camları dolapları bile kilitlemek zorunda kalıyorduk,asıcam kendimi kesicem kendimi diye bizi tehdit ediyor hep evine gitmek istiyordu .. giydirip dışarı çıkarınca şaşırıyordu aaa bizim ev şuradaydı bulamadım ben kızım derdi .. hadi annecim gel birazda bu yöne gidelim deyip bizim eve doğru yürürdük eve yaklaşınca ,bağırırfı hemen Aaa bak burdaymış işte oh çok şükür evime geldim diye çocuk gibi sevinirdi ..keşke o zaman bir tedavisi olsaydı.. aslında ben çok erken farketmiştim ama eşime ve görümceme söyleyince bana karşı çıktılar hemen ilaca başlamadın daha çok erken dediler.. olsun erken teşhis her zaman iyidir desemde kabul etmediler doktora götürmeyi…yıllar sonra anladılar hatalarını ama iş işten geçmişti maalesef be oğlundan 4yıl sonrada vefat etti kadıncağız..Sizi öğrendim ya artık anneleri babaları alzeimer olanlara sizi tavsiye ederim bundan sonra .. sizinde başarılarınızın devamını diliyorum kolay gelsin hoşça kalın😔😔😔

Hasta Yakını

Babam Alzheimer hastası ve TPS tedavisi ile durumu çok daha iyi şu an. Zülküf hocama ve ekibine teşekkür ederim. Eski haline göre daha sakin, küfür etmiyor ve konuşmalara mantıklı cevaplar verebiliyor. Tuvalet alışkanlığını tekrar kazandı ve artık tek başına tıraş olabiliyor. Babamın hayatını iyileştirdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır. 

Hasta Yakını A.

Annem erken seviye Alzheimer hastası iken başladık TPS tedavisine ve unutkanlıkları azaldığı için çok mutluyuz. Zülküf hocama ve Neuro Up Ankara ekibine çok teşekkür ederim.

Hasta Yakını B.

Annem için başladık TPS tedavisine ve 6 haftanın sonunda ciddi bir değişim oldu açıkçası. Artık kendi başına dışarı çıkabiliyor ve gezip eve tekrar kendi gelebiliyor. Umarım bu tedavi annemin hayatına etki ettiği gibi diğer alzheimer hastalarının da hayatını iyileştirir. Gerçekten çok ama çok teşekkür ederiz. 

Hasta Yakını C.

Alzheimer hastası babamda TPS tedavisi sayesinde belirgin bir düzelme gözlemledik. Çok daha akıcı konuşuyor ve mantıklı cevaplar veriyor. Babamı iyileştirdiğiniz için ailecek çok teşekkür ederiz. 

Hasta Yakını D.

Annem 6 yıldır Alzheimer hastası ve malesef bir çok şeyi unutuyor ve depresif bir halde oluyordu. TPS tedavisi uygulanınca yakın zamanda olanları hatırlamaya başladı ve ruh hali daha neşeli. Bu tedavi gerçekten şifa gibi. Çok teşekkür ederiz. 

Hasta Yakını E.

Eşim Alzheimer hastası ve TPS tedavisiyle agresifliği azaldı. Artık daha konuşkan ve daha girişken eski haline göre. Alzheimer hastalarının ve hasta yakınlarının yaşam kalitesi için TPS tedavisini öneririm.

Hasta Yakını F.

Öncelikle iyi ki varsınız Zülküf hocam :) Sizinle 8 sene önce başladığımız sürecin sanırım en güzel hediyesi bu yeni TPS tedavisi! Annemin tedaviye başlamadan önceki depresif ruh hali kısa sürece ortadan yok oldu. Annemin yaşam sevinci ve enerjisi yeniden yerine geldi. Annem daha iyi olunca tüm evin havası değişti ve güzelleşti. :) Tüm alzheimer hastalarının kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmesini diliyorum.Her şey için çok teşekkür ederiz hocam, sevgiler.

Hasta Yakını G.

Dayım parkinson hastası ve atakları yüzünden yaşamı çok zor hale gelmişti. Neuro Up kliniğe başvurduk ve uyguladıkları yöntemlerle atak tekrarlamaları ciddi oranda azaldı. Genel anlamda da hastalığında düzelme gözlemledik diyebilirim. Destekleri için tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Hasta Yakını H.