Babam Alzheimer hastası ve TPS tedavisi ile durumu çok daha iyi şu an. Zülküf hocama ve ekibine teşekkür ederim. Eski haline göre daha sakin, küfür etmiyor ve konuşmalara mantıklı cevaplar verebiliyor. Tuvalet alışkanlığını tekrar kazandı ve artık tek başına tıraş olabiliyor. Babamın hayatını iyileştirdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır. 

Hasta Yakını A.

Annem erken seviye Alzheimer hastası iken başladık TPS tedavisine ve unutkanlıkları azaldığı için çok mutluyuz. Zülküf hocama ve Neuro Up Ankara ekibine çok teşekkür ederim.

Hasta Yakını B.

Annem için başladık TPS tedavisine ve 6 haftanın sonunda ciddi bir değişim oldu açıkçası. Artık kendi başına dışarı çıkabiliyor ve gezip eve tekrar kendi gelebiliyor. Umarım bu tedavi annemin hayatına etki ettiği gibi diğer alzheimer hastalarının da hayatını iyileştirir. Gerçekten çok ama çok teşekkür ederiz. 

Hasta Yakını C.

Alzheimer hastası babamda TPS tedavisi sayesinde belirgin bir düzelme gözlemledik. Çok daha akıcı konuşuyor ve mantıklı cevaplar veriyor. Babamı iyileştirdiğiniz için ailecek çok teşekkür ederiz. 

Hasta Yakını D.

Annem 6 yıldır Alzheimer hastası ve malesef bir çok şeyi unutuyor ve depresif bir halde oluyordu. TPS tedavisi uygulanınca yakın zamanda olanları hatırlamaya başladı ve ruh hali daha neşeli. Bu tedavi gerçekten şifa gibi. Çok teşekkür ederiz. 

Hasta Yakını E.

Eşim Alzheimer hastası ve TPS tedavisiyle agresifliği azaldı. Artık daha konuşkan ve daha girişken eski haline göre. Alzheimer hastalarının ve hasta yakınlarının yaşam kalitesi için TPS tedavisini öneririm.

Hasta Yakını F.

Öncelikle iyi ki varsınız Zülküf hocam :) Sizinle 8 sene önce başladığımız sürecin sanırım en güzel hediyesi bu yeni TPS tedavisi! Annemin tedaviye başlamadan önceki depresif ruh hali kısa sürece ortadan yok oldu. Annemin yaşam sevinci ve enerjisi yeniden yerine geldi. Annem daha iyi olunca tüm evin havası değişti ve güzelleşti. :) Tüm alzheimer hastalarının kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmesini diliyorum.Her şey için çok teşekkür ederiz hocam, sevgiler.

Hasta Yakını G.

Dayım parkinson hastası ve atakları yüzünden yaşamı çok zor hale gelmişti. Neuro Up kliniğe başvurduk ve uyguladıkları yöntemlerle atak tekrarlamaları ciddi oranda azaldı. Genel anlamda da hastalığında düzelme gözlemledik diyebilirim. Destekleri için tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Hasta Yakını H.